Postup tvorby webových stránek Ostrava

Zde naleznete postup, jakým způsobem lze webové stránky vytvořit. Tento postup je určen nejen pro tvorbu firemních webových stránek, ale také ( e-shopy, diskuse, osobní webové stránky ).

Vytvořit úspěšné www stránky vyžaduje:

Odhodlání
Zkušenost
Grafika
Kreativita
Spolupráce
Funkčnost
Obsah www

Kroky vytvoření webových stránek

1. Příprava

  • Kontrola konkurence

  • Podíváme se na úspěšné, ale i neúspěšné konkurenční www stránky , vyhodnotíme rozdíly mezi nimi a zjistíme proč jsou některé stránky úspěšné a jiné méně. Analýzou klíčových slov a slovních spojení získáme potřebnou inspiraci.

  • Výběr správného názvu webových stránek

  • Název www stránek může propagovat značku, konkrétní výrobek, nebo obecný název, záleží na účelu. Pokud si vyberete Vám vyhovující název, je potřeba myslet na konkurenci a pokud je název dvouslovný (př.: www.tvnova.cz) vyhodnotit, zda nebude nutné koupit také doménu rozdělenou pomlčkou (př.: www.tv-nova.cz), nebo s jinou koncovkou (.sk, .com, …).

  • Osnova webových stránek

  • V bodech si připravíme obsah webových stránek (hlavní a vedlejší zaměření s návaznostmi).

  • Funkce www stránek

  • Sepsat seznam funkcí, které mají webové stránky obsahovat (př.: poptávkový, dotazový, formulář, obrázková animace, přímé odkazy na webové stránce, diskusní fóra, komentáře, ankety, …)

  • Připravení kompletního obsahu

  • Kolik bude menu (mohou být 2 i více), kolik položek v menu. Obsah jednotlivých podstránek, odstavce, hlavní a vedlejší nadpisy a seznamy. Logo ve formátu PNG, obrázky pro galerie, ale i podstatné dokumenty.

2. Kontakt

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím formuláře umístěného ve spodní části webové stránky, telefonicky: +420 774 727 002, nebo na e-mail: michalsimonek@seznam.cz.

3. Grafika a kódování

Jakmile kompletní zadání obdržíme, provedeme korekci a začneme tvořit. U nás si můžete vybrat, jakým způsobem bude získána grafika webových stránek. Nabízíme možnost využití již vytvořených webových šablon, námi vytvořených, nebo prezentovaných na jiných webových stránkách, více zde… , nebo vytvoření originálního grafického návrhu webových stránek, bližší informace naleznete zde… . Schválený design naprogramujeme a provedeme SEO optimalizaci (optimalizaci webových stránek, on-page faktorů).

4. Zkušební provoz a dokončení

Nyní již zbývá jen provést důkladnou kontrolu vytvořených www stránek a předání hotové webové prezentace.

5. Spolupráce

V případě vašeho zájmu o správu Vašich webových stránek, spolupráce nekončí a my se nadále věnujeme dohodnutým aktivitám. Ať již jde o SEO – optimalizaci of-page faktorů, či doplňování a pozměňování obsahu.