Program pro zastavárny a bazary s EET

Zjednodušte si denní agendu chodu zastavárny či bazaru s naším programem. Ušetří Vám čas, pomůže s řízením cen i zákazníků a zajistí soulad s platnou legislativou a to včetně napojení na EET.

Program pro zastavárny obsahuje: Zastavárna, výkup a prodej, maloobchod, komise, služby, pokladna, seznam zákazníků Program automaticky nainstaluje potřebné komponety. Pro maximální využití všech výhod programu nabízíme krátké školení přes internet či telefon. V ceně jsou aktualizace na první rok.

bag (1)

Podpora EET elektronické evidence tržeb

Všechny sekce programu jsou připraveny na elektronickou evidenci tržeb – EET

like

Automatický převod propadlých zástav

Automatický převod propadlých zástav a jejich tisk, není nutné propadlé zástavy převádět ručně.

chain

Manuální a automatické prodlužování smluv

U automatického prodlužování program automaticky ukončí smlouvu a vystaví novou.

Program pro zastavárny – přehled funkcí

 • Kopie zástavních smluv – program pro zastavárny umí vytvářet kopie zástavních smluv.
 • Hodnocení jednotlivých zákazníků – program obsahuje kontrolní mechanismus hodnocení jednotlivých zákazníků. Jeho využíváním se maximálně snižuje riziko uzavření nevýhodné smlouvy.
 • Automatický převod propadlých zástav – díky funkci každodenního automatického převodu propadlých zástav a jejich tisk, není nutné propadlé zástavy převádět ručně.
 • Ochrana – do programu se přihlašuje pod heslem a to, jako administrátor (má oprávnění zasahovat do administrace, měnit nastavení, upravovat prakticky cokoliv), nebo uživatel (má omezené práva a je určený především pro zaměstnance).
 • Doporučená prodejní cena – doporučenou prodejní cenu určuje a zapisuje zaměstnanec při vytvoření nové smlouvy. Umožňuje kontrolu zaměstnanců, zda jsou schopni odhadnou správnou budoucí prodejní cenu, pokud se zboží automaticky převede do VaP.
 • Vyhledávání – zastavárna, výkup a prodej, komice, maloobchod, to vše obsahuje množství filtrů, dle kterých, je možné vyhledávat či filtrovat (podle názvu předmětu, jména klienta, rodného čísla, období, čísla smlouvy). Každý vyhledaný (filtrovaný) seznam je možné vytisknout.
 • Výsledky – program pro zastavárny obsahuje kompletní výsledky hospodaření a to včetně přehledných grafů.
 • Automatická prodejní cenaprogram pro zastavárny eviduje u každé zástavy takzvanou doporučenou prodejní cenu, která se po převedení do výkupu a prodeje využívá jako automatická prodejní cena. Cena takto určená se dá v náhledu výkupu a prodeje upravovat.
 • Manuální a automatické prodlužování smluv – u prodlužování zástav je na výběr mezi manuálním a automatickým, stačí pouze vyplnit příslušné údaje. Program automaticky ukončí smlouvu a vystaví novou.
 • Široké spektrum přednastaveníprogram pro zastavárny má široké spektrum přednastavení od ceny za drahé kovy až po počet dnů převodu zástavy do výkupu a prodeje.
 • Záruka – Program hlídá také záruku na prodané zboží.
 • Evidence drahých kovů – nastavení obsahuje formulář evidence drahých kovů.
 • Aktuální ceny zboží na internetu – aktuální ceny zboží na internetu můžete jednoduše zjišťovat přímo z programu.
 • Automatická kontrola plnoletosti – automatická kontrola plnoletosti při zadávání rodného čísla.
 • Opravy – program pro zastavárny obsahuje možnost oprav již uzavřených zástav.

Video návod ke shlédnutí:

Zastavárna GS-Money – demo verze ke stažení

Detaily o funkcích zastavárny naleznete zde.

Cena

Aktuálně poskytujeme slevu 50%
Profi business 9900,- Kč

Aktuální cena po slevě 4 900,- Kč

Počet uživatelů: není omezen (administrátor, uživatelé)
Obsahuje: zastavárnu, výkup a prodej, komisi, maloobchod, služby

V ceně je proškolení v programu (probíhá prostřednictvím programu TeamViewer nebo telefonicky), podpora a  také aktualizace na jeden rok. Ceny jsou uváděny bez DPH.o telefonicky), podpora a  také aktualizace na jeden rok. Ceny jsou uváděny bez DPH.